Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Askim |
Sist sett: |
3 dager siden i 10:16 |
I går: |
04:10 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Snakk: |
Engelsk, Tysk |
Piercinger: |
Ja |
Privat område: |
Trimmet |
Tjenester:
Jentelys |
Lett bondage |
Runway Sex |
Strømpebånd |
Naken flekk |
Funksjonshemmede faen |
Bygget asiatisk |
Extraball eskorte Askim |
Nylon lerret |
Skinn / Latex / PVC |
Nude Gitls |
Ip Fkmfgfku |
Marille Porno |
To tvilling (dobbel) |
Dusj service |
Anal massasje (motta) |
Sexleketøy |
Naked Sence |
Sjokkerende moden |
Soccermom Sex |
Golden Shower (motta) |
Om Meg
Hun har ingen problemer med å vise hva det er under de sexy klærne hennes, og hvordan det hele fungerer sammen. Nye spennende ting kan definitivt nytes med en eskorte. Du vil kunne underholde deg til høyest mulig nivå og føl deg fri til å bli begeistret. Hennes spesielle innslag vil heve alle dine hemmelige ønsker i løpet av en kort periode, slik at du ikke vil angre på å ha henne ved siden av deg til et best mulig nivå og motivasjon for å utforske mer. En jente vil gi henne best oppmerksomhet og spesielle trekk som du bare kunne ønske deg.
Personal info & Bio
Høyde: |
167 cm / 5'6'' |
Vekt: |
90 kg / 198 lbs |
Alder: |
24 yrs |
Favoritt sitat: |
når kjærlighetens kraft overvinner kjærligheten til makt, vil verden kjenne fred:) Behandle mennesker slik du vil bli behandlet |
Nasjonalitet: |
Singapore |
Preferanser: |
Wants real sex dating |
Bryst: |
som meloner |
Undertøy: |
Vis-a-Vis |
Parfymer: |
Scents of Time |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
110 eur |
200 eur
|
1 time |
230 eur |
390 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
|
210 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1100 eur |
|
* Slank * orientalsk glede * cum ludder * trang fitte * saftige lepper * terte med hart * store brystvorter * morsom n skitten * tit wank ekspert * come n play *. Hei, navnene er im 24, jeg bor i bredbåndsregionen og jobber som arbeidskraft.Jeg liker å dra ut for en drink eller noe mer romantisk.Du kan velge mange gode underholdningsalternativer sammen med henne, slik at du aldri blir lei av å glede deg over henne på forskjellige interessante måter.
Anmeldelse
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Frekk og het dominatrix..gjør så jævla godt. Shefa er den beste kvinnen jeg har vært sammen med når det kommer til BDSM. Hun er en ekte dominatrix. Ikke bare en kvinne som gjør noen få bondage-triks. Hun har et av de beste utvalgene av vibratorer og dildoer jeg noen gang har sett. Så selvfølgelig måtte jeg prøve dem. Det er ingenting varmere enn en kvinne med ansiktet som en engel, men det slemme sinnet til en demon som forteller deg hva du skal gjøre. Hun fikk meg til å føle meg utrolig selv mens hun fikk meg til å føle meg helt trygg. Shefa er veldig varmt. Jeg har alltid hatt noe for jenter med tatoveringer. De får dem bare til å se slemme og tøffe ut. Jeg liker faktisk å høre historiene bak alle Shefa sine tatoveringer. Det ga oss noe å snakke om da vi ble kjent med hverandre. Noen ganger kan vakre kvinner være veldig skremmende, men jeg følte meg bare komfortabel med Shefa. Shefa er den slemmeste av gjengen. Hun trakk ut PVC-en etter min forespørsel, og jeg var hjelpeløs. Hadde det virkelig bra.