Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Egersund |
Sist sett: |
I dag i 04:22 |
I dag: |
12:27 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Snakk: |
Norsk, Engelsk, Svenska |
Piercinger: |
Ja |
Tatoo: |
Ja |
Sikker leilighet: |
Ja |
Parkering: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Tjenester:
Full oljemassasje eskorte Egersund |
Spanking - På deg |
Hardt asiatisk |
Strap på |
Posing Milfs |
undertøy |
Bong Porn |
Lykkelig slutt |
Sex eskorte Egersund |
Exgf Faen |
Dusj service eskorte Egersund |
Muntlig på meg |
Kairi Upskirt |
Anal play - On you eskorte Egersund |
Fotfetisj |
Rimming (gi) |
Deaktiverte klienter eskorte Egersund |
Undertøy Silky |
Shemale Spurts |
Highschool Upskirt |
Barberte busker |
Om Meg
Jeg er veldig fortryllende, lidenskapelig og elsker å skjemme bort deg med ekstreme ... Jeg har en livlig personlighet, mye energi og en veldig slem side. .Start hele natten 300 euro N. For alt en ekstra kostnad koster 20BGN.Jeg gjør mange ekstra og fine tjenester alt er mulig Alle typer er en vanlig fyr som ønsker å krydre ting i kvinner og potensielt åpne for å være med et mf-par liberalt og gjerne dele / diskutere ideer. Jeg vil forlate deg med en minneverdig fantastisk opplevelse! Jeg vil imøtekomme alle dine behov! Jeg er din krumme bombeskallbehandling som får munnen til å vanne! Jeg er en veldig sexy dame full av intelligens, kurver og en veldig ekte glitrende personlighet som vil sprenge tankene dine! Fra de supermykte, sexy leppene til den silkemyke huden min, vil berøringen ha full oppmerksomhet! Velkommen til min verden av ekstrem lidenskap og glede! Jeg vil imøtekomme alle dine behov! Jeg er den ekte GFE-følgesvennen for deg! Fra de supermykte, sexy leppene til den silkemyke huden min, vil berøringen ha full oppmerksomhet! Vår tid sammen vil være unrushed og lekne! Jeg er veldig fortryllende, lidenskapelig og elsker å skjemme bort deg med ekstrem sensualitet! Kom og møte meg i dag! mer Hei, alle sammen! Mitt navn er Shusen, en sexy barmfaglig lekepike her for din sanseglede med svarte øyne ment for å kikke inn og en libido for å sette deg i overdrive. Hei alle sammen! Jeg er din krumme bombeskallbehandling som får munnen til å vanne! La oss ha det gøy i kveld! Jeg er en veldig sexy dame full av intelligens, kurver og en veldig ekte glitrende personlighet som vil sprenge tankene dine! Velkommen til min verden av ekstrem lidenskap og glede! Mitt navn er Shusen, en sexy barmfaglig lekepike her for din sanseglede med svarte øyne ment for å kikke inn og en libido for å sette deg i overdrive.
Personal info & Bio
Høyde: |
188 cm / 6'2'' |
Vekt: |
40 kg / 88 lbs |
Alder: |
32 yrs |
Favoritt sitat: |
Jeg er en motivasjonshøyttaler og bor i en varebil nede ved elven. I det hele tatt går jeg til tallerkenen for å svinge fordi du aldri vet når du skal treffe en homerfouckwanna funk |
Nasjonalitet: |
Litauisk |
Preferanser: |
I searching sex date |
Bryst: |
som meloner |
Øyenfarge: |
grønn |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
120 eur |
|
1 time |
240 eur |
|
Plus time |
150 eur |
|
12 timer |
|
|
24 timer |
|
|
Jeg håper å få noen nye venner og få nye opplevelser .. Jeg er heldig som er ganske god, jobber fortsatt ganske lange timer med såing og høsting som en skikkelig partner å trekke seg og reise med. Jeg er ny på dette hele kam jente ting.
Anmeldelse
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Denne kinky cosplay-brunetten var all slags vill moro. Hun så ut akkurat som bildene hennes, men da vi snakket litt gikk hun og skiftet til et sykepleierkostyme. Hun oppførte seg sexy da hun ga meg en eksamen ved å lure meg og suge meg av. Hun satte opp et soloshow med en dildo for å «stimulere» meg. Jeg elsket det hele var å knulle henne som en gal til slutt.